SUPA24
Outro
Outro
Outro
108 335 €
(1 747 € / m²)
Oferta
3
1
62 m²
Stargard

quarto3
plano62 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż jasne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o pow.62,3m na 4 piętrze, które łączy komfort przestrzeni z doskonałą lokalizacją. To idealna propo...

Chão:
4. chão de 4
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Stargard
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Monika Strzelecka