SUPA24
Outro
Outro
Outro
120 542 €
(2 153 € / m²)
Oferta
3
1
56 m²
Jęczmienna, Rumia

quarto3
plano56 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

3 pokoje z dużym ogródkiem | Vela Park Rumia
ODBIÓR MIESZKAŃ - MAJ 2027
Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania położonego w VI budynku n...

Outro
Idade da oferta: 476dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Jęczmienna, Rumia
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Bartłomiej Krawczak