SUPA24
Outro
Outro
Outro
181 427 €
(2 134 € / m²)
Oferta
3
1
85 m²
Obwodowa, Reda

quarto3
plano85 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim k...

Chão:
2. chão de 3
Idade da oferta: 221dias
Atualizado: 22dias

Localidades

Obwodowa, Reda
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Piotr Kapałczyński