SUPA24
Outro
Outro
Outro
127 582 €
(2 126 € / m²)
Oferta
3
1
60 m²
Aleja Piastów, Piła

quarto3
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA SPRZEDAŻ, ZAMOŚĆ, PIŁA Na sprzedaż komfortowe i stylowe 3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią, z pięknym widokiem na panoramę ...

Outro
Idade da oferta: 448dias
Atualizado: 448dias

Localidades

Aleja Piastów, Piła
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

FURMAN24

Marcin Kelich