SUPA24
Outro
Outro
Outro
187 526 €
(3 473 € / m²)
Oferta
3
1
54 m²
Wincentego Witosa, Kraków

quarto3
plano54 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

UWAGA! OFERTA W PROGRAMIE "0% PROWIZJI". KOSZTY UMOWY POŚREDNICTWA PONOSI WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim ...

Remoto central
Idade da oferta: 458dias
Atualizado: 457dias

Localidades

Wincentego Witosa, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

EMMERSON Lumico

Magdalena Szewczyk