SUPA24
Outro
Outro
Outro
150 348 €
(4 296 € / m²)
Oferta
2
1
35 m²
Praska, Kraków

quarto2
plano35 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o ...

Chão:
1. chão de 2
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Praska, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska