SUPA24
Outro
Outro
Outro
247 290 €
(5 152 € / m²)
Oferta
2
1
48 m²
Nowa, Kraków

quarto2
plano48 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Sprzedam gustownie wykończone, 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje) w bliskim sąsiedztwie Placu Nowego. Możesz kupić działający biznes Do sprzedani...

Chão:
2. chão de 3
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Nowa, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

BRACIA SADURSCY

Julia Tarkowska