SUPA24
Outro
Outro
Outro
220 512 €
(2 980 € / m²)
Oferta
3
1
74 m²
Siewna, Kraków

quarto3
plano74 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o po...

Chão:
3. chão de 4
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Siewna, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska