SUPA24
Outro
Outro
Outro
226 395 €
(3 483 € / m²)
Oferta
4
1
65 m²
Borkowska, Kraków

quarto4
plano65 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

KLIMATYCZNE 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE W OTOCZENIU NATURY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie...

Chão:
1. chão de 3
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Borkowska, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

BRACIA SADURSCY

Elżbieta Rudek