SUPA24
Outro
Outro
Outro
817 798 €
(7 863 € / m²)
Oferta
3
2+
104 m²
Wenecja, Kraków

quarto3
plano104 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - APARTAMENT W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Wenecja, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec