SUPA24
Outro
Outro
Outro
176 636 €
(4 108 € / m²)
Oferta
2
1
43 m²
Galicyjska, Kraków

quarto2
plano43 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Zamieszkaj komfortowo na Czyżynach - idealne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Biuro Nieruchomości APREST ma przyjemność zaprezentować pr...

Chão:
4. chão de 6
Idade da oferta: 176dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Galicyjska, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ARPREST Nieruchomości

Anna Ostróżka