SUPA24
Outro
Outro
Outro
164 624 €
(2 533 € / m²)
Oferta
3
2+
65 m²
Strzelców, Kraków

quarto3
plano65 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, 3pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią, położone na kameralnym osiedlu Prądnik Czerwony. Powierzchnia 64,6...

Outro
Idade da oferta: 328dias
Atualizado: 327dias

Localidades

Strzelców, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Investime sp zoo

Przemysław Sobczyk