SUPA24
Outro
Outro
Outro
178 991 €
(3 254 € / m²)
Oferta
3
1
55 m²
Podedworze, Kraków

quarto3
plano55 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,7 m2 zlokalizowane przy ul. Podedworze 12 w Krakowie.Nieruchomość wyróżnia się pięknym wi...

Outro
Idade da oferta: 369dias
Atualizado: 315dias

Localidades

Podedworze, Kraków
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Nest Brokers Estate Agency

Julia Nowak