SUPA24
Outro
Outro
Outro
191 473 €
(2 946 € / m²)
Oferta
3
1
65 m²
Sabinówek, Kielce

quarto3
plano65 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Biuro Nieruchomości "OAKESTATE" ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania , która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagający...

Chão:
2. chão de 4
Idade da oferta: 450dias
Atualizado: 450dias

Localidades

Sabinówek, Kielce
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

OAKESTATE

Emil Magdziarz