SUPA24
Outro
Outro
Outro
89 328 €
(2 707 € / m²)
Oferta
2
1
33 m²
Kielce

quarto2
plano33 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Cza...

Chão:
2. chão de 4
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Kielce
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz