SUPA24
Outro
Outro
Outro
82 210 €
(1 868 € / m²)
Oferta
2
1
44 m²
Dąbrowska, Kielce

quarto2
plano44 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizac...

mobiliado
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Dąbrowska, Kielce
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

TWOJE M KIELCE

Weronika Mularczyk