SUPA24
Outro
Outro
Outro
152 849 €
(2 591 € / m²)
Oferta
3
1
59 m²
Starowapiennikowa, Kielce

quarto3
plano59 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z 2018 roku duży balkon, miejsce parkingowe osiedle Barwinek Pr...

Chão:
1. chão de 6
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Starowapiennikowa, Kielce
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba