SUPA24
Outro
Outro
Outro
82 193 €
(856 € / m²)
Oferta
3
1
96 m²
Łagowska, Kielce

quarto3
plano96 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,88 do kapitalnego remontu, zlokalizowane w domu jednorodzinnym trzylokalowym, przy spokojnej ulicy Łagowskiej ...

Outro
Idade da oferta: 57dias
Atualizado: 55dias

Localidades

Łagowska, Kielce
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

HOMFI SP. Z O.O.

Anita Mojecka