SUPA24
Outro
Outro
Outro
64 841 €
(2 316 € / m²)
Oferta
1
1
28 m²
Aleja Piastów, Katowice

quarto1
plano28 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Sprzedam Kawalerkę - Gotowa do Zamieszkania z Pięknym Widokiem na Park i Jeziorko Jeśli szukasz przytulnego mieszkania, w którym możesz od razu zamie...

Outro
Idade da oferta: 455dias
Atualizado: 454dias

Localidades

Aleja Piastów, Katowice
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

MDK SILESIA

Aleksandra