SUPA24
Outro
Outro
Outro
117 724 €
(2 140 € / m²)
Oferta
3
1
55 m²
gmina Tyczyn

quarto3
plano55 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m² z własnym, dużym ogrodem (120 m²) i przynależnym garażem ...

Gás
Idade da oferta: 61dias
Atualizado: 60dias

Localidades

gmina Tyczyn
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

GJ Partners s.c.

Krystian Kowal