SUPA24
Outro
Outro
Outro
45 925 €
(1 044 € / m²)
Oferta
2
1
44 m²
gmina Osina

quarto2
plano44 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Ponownie dostępne na rynku!
Mieszkanie położone we wsi Węgorzyce, gmina Osina.
W odległości 3km znajduje się miejscowość gminna - Osina, a tam całe za...

mobiliado
Idade da oferta: 12dias
Atualizado: 12dias

Localidades

gmina Osina
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Żaneta Hromińska