SUPA24
Outro
Outro
Outro
18 630 €
(300 € / m²)
Oferta
3
1
62 m²
gmina Miastko

quarto3
plano62 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż mieszkanie 62,15 m² w malowniczym Słosinku - między jeziorami! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 62,15 m² , położone na pierwszy...

mobiliado
Idade da oferta: 256dias
Atualizado: 255dias

Localidades

gmina Miastko
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Gryf Nieruchomości Słupskie

Marta Patyna