SUPA24
Outro
Outro
Outro
85 963 €
(796 € / m²)
Oferta
3
2+
108 m²
gmina Jastrowie

quarto3
plano108 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Zachęcam do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego zapoznania się z atutami tej niepowtarzalnej oferty. Nie przegap szansy na stworzenie dom...

Outro
Idade da oferta: 443dias
Atualizado: 432dias

Localidades

gmina Jastrowie
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Martyna Gorbacz