SUPA24
Outro
Outro
Outro
54 240 €
(1 179 € / m²)
Oferta
3
1
46 m²
Aleja Wolności, Głogów

quarto3
plano46 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Przedstawiamy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone w świetnej lokalizacji na osiedlu Śródmieście w Głogowie. To przestron...

Chão:
4. chão de 4
Idade da oferta: 320dias
Atualizado: 37dias

Localidades

Aleja Wolności, Głogów
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

SŁOŃ Nieruchomości

Artur Krawiec