SUPA24
Outro
Outro
Outro
77 483 €
(1 123 € / m²)
Oferta
3
1
69 m²
Gliwice

quarto3
plano69 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Mieszkanie o powierzchni 69,91 m², położone na 2. piętrze kamienicy w Gliwicach. Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne lokale mieszkalne, co ...

Chão:
2. chão de 2
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Gliwice
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

NEXT HOUSE

Sławomir Tomczyk