SUPA24
Outro
Outro
Outro
306 576 €
(2 340 € / m²)
Oferta
5
1
131 m²
Słupecka, Gdynia

quarto5
plano131 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 113,4 m2 KamienicaKamienica posadowiona jest na ogrodzonej działce 364 m2, wybudowana w ...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Słupecka, Gdynia
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

HOME EXPERT

Robert Rudziński