SUPA24
Outro
Outro
Outro
130 710 €
(3 188 € / m²)
Oferta
2
1
41 m²
Marsa, Gdańsk

quarto2
plano41 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoSim

Descrição

2 POKOJE I OGRÓDEK I MIEJSCE W HALI I GDAŃSK OSOWA I

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze prz...

mobiliado
Idade da oferta: 13dias
Atualizado: 5dias

Localidades

Marsa, Gdańsk
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA

Oliwier Drach