SUPA24
Outro
Outro
Outro
124 897 €
(4 029 € / m²)
Oferta
2
1
31 m²
Subisława, Gdańsk

quarto2
plano31 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m², zlokalizowane przy ul. Subisława 23 w Gdańsku. To doskonała propozycja dla singla, pary lub s...

Chão:
1. chão de 10
Idade da oferta: 14dias
Atualizado: 14dias

Localidades

Subisława, Gdańsk
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

HOME EXPERT

Tomasz Cymański