SUPA24
Outro
Outro
Outro
164 606 €
(2 352 € / m²)
Oferta
3
1
70 m²
Równa, Gdańsk

quarto3
plano70 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą | Gdańsk Na sprzedaż komfor...

Chão:
2. chão de 2
Idade da oferta: 85dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Równa, Gdańsk
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak