SUPA24
Outro
Outro
Outro
49 468 €
(1 903 € / m²)
Oferta
1
1
26 m²
Ełk

quarto1
plano26 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc o...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Ełk
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski