SUPA24
Outro
Outro
Outro
61 315 €
(1 022 € / m²)
Oferta
2
1
60 m²
Handlowa, Dynów

quarto2
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokal...

Chão:
3. chão de 3
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Handlowa, Dynów
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

GJ Partners s.c.

Gabriela Mucha