SUPA24
Outro
Outro
Outro
82 194 €
(1 417 € / m²)
Oferta
3
1
58 m²
Częstochowa

quarto3
plano58 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Do Sprzedania mieszkanie M-4, pow. 59 m2 położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. 2 piętro w bloku 4 piętrowym. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkan...

Chão:
2. chão de 4
Idade da oferta: 5dias
Atualizado: 5dias

Localidades

Częstochowa
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka