SUPA24
Outro
Outro
Outro
56 523 €
(819 € / m²)
Oferta
2
1
69 m²
Chorzów

quarto2
plano69 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

Prezentuję do sprzedania mieszkanie typu M-3 położone w kamienicy na 2 piętrze w ścisłym centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 69,52 m2 + przynale...

Chão:
2. chão de 3
Idade da oferta: 5dias
Atualizado: 5dias

Localidades

Chorzów
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka