SUPA24
Outro
Outro
Outro
46 921 €
(795 € / m²)
Oferta
2
1
59 m²
Piekary, Chodzież

quarto2
plano59 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estado
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Mieszkanie z klimatem w centrum Chodzieży Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,39 m² , położone na 1. piętrze klimaty...

mobiliado
Idade da oferta: 172dias
Atualizado: 27dias

Localidades

Piekary, Chodzież
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

FURMAN24

Patrycja Wojciechowska