SUPA24
Outro
Outro
Outro
176 000 €
(4 000 € / m²)
Oferta
Atípico
1
44 m²
Opština Kolašin

quartoatypical
plano44 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

U ponudi je jednosoban, moderno i kompletno opremljen apartman 44m2 smestan na trecem spratu u jedinom hotelu sa 5 zvezdica na severu Crne Gore, u Kol...

mobiliado
Idade da oferta: 32dias
Atualizado: 32dias

Localidades

Opština Kolašin
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic