SUPA24
Outro
Outro
Outro
147 000 €
(3 000 € / m²)
Oferta
Atípico
1
49 m²
Opština Budva

quartoatypical
plano49 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na prodaju jednosoban apartman u atraktivnom mestu Pržno, u Budva, smešten u uređenom apartmanskom kompleksu sa bazenom.Apartman ima površinu od 49m² ...

mobiliado
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Opština Budva
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic