SUPA24
Outro
Outro
Outro
155 000 €
(3 229 € / m²)
Oferta
Atípico
1
48 m²
Opština Budva

quartoatypical
plano48 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodaje se nov jednosoban stan u Bečićima , na samo nekoliko minuta hoda od plaže.Stan se nalazi na 1. spratu nove zgrade sa liftom , a po strukturi j...

mobiliado
Idade da oferta: 180dias
Atualizado: 20dias

Localidades

Opština Budva
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic