SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
652 000 €
(4 000 € / m²)
Oferta
4
2+
163 m²
Clark Ádám tér, Budapest

quarto4
plano163 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Panorámás, belső kétszintes otthon Mártonhegy közkedvelt részén – garázzsal, terasszal, közös kerttel A XII. kerület egyik legzöldebb, legcsendesebb r...

Outro
Idade da oferta: 332dias
Atualizado: 16dias

Localidades

Clark Ádám tér, Budapest
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

City Cartel Buda Ingatlanközvetítő Kft.