SUPA24
Outro
Outro
Outro
184 400 €
(3 353 € / m²)
Oferta
2
1
55 m²
Valladolid

quarto2
plano55 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

RE/MAX PISUERGA, působící ve Valladolidu od roku 1998, nabízí k prodeji tuto fantastickou nemovitost v samém CENTRU Valladolidu.

Sem mobília
Idade da oferta: 99dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Valladolid

serviços cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA