SUPA24
Outro
Outro
Outro
309 900 €
(3 522 € / m²)
Oferta
3
1
88 m²
Puerta del Sol, Torre Pacheco

quarto3
plano88 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoNova construção
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Nový vývoj: Ceny od 283 900 € do 445 900 €. [Ložnice: 2 - 3] [Koupelny: 2] [Zastavěná plocha: 86 m2 - 112 m2].
Objevte tento projekt v letovisku Torr...

Sem mobília
Idade da oferta: 56dias
Atualizado: 33dias

Localidades

Puerta del Sol, Torre Pacheco

serviços cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA