SUPA24
Outro
Outro
Outro
109 500 €
(1 825 € / m²)
Oferta
4
1
60 m²
Santa María de Cayón

quarto4
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Útulný byt v oblasti La Penilla, pouhé 3 minuty jízdy od města Sarón. Tato nemovitost je ideální, pokud hledáte své první bydlení nebo rekreační dům. ...

Sem mobília
Idade da oferta: 58dias
Atualizado: 16dias

Localidades

Santa María de Cayón

serviços cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA