SUPA24
Outro
Outro
Outro
309 000 €
(3 768 € / m²)
Oferta
3
1
82 m²
Calle Murillo, Rojales

quarto3
plano82 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Krásný byt se zahradou orientovaný na jih v oblíbené urbanizaci v Ciudad Quesada.

Je nám potěšením představit tento nádherný přízemní apartmán, kter...

Parâmetros

Gerado por IA

TerraçoChãoEspaço aberto de convivênciaMobiliado

Sem mobília
Idade da oferta: 149dias
Atualizado: 33dias

Localidades

Calle Murillo, Rojales

serviços cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA