SUPA24
Outro
Outro
Outro
395 000 €
(4 293 € / m²)
Oferta
3
1
92 m²
Paseo del Peru, Marbella

quarto3
plano92 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Objevte svůj vysněný domov v tomto bezvadném apartmánu se dvěma ložnicemi, který se nachází jen kousek od pláže a živé řady restaurací a kaváren. Tato...

Sem mobília
Idade da oferta: 81dias
Atualizado: 21dias

Localidades

Paseo del Peru, Marbella

serviços cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA