SUPA24
Outro
Outro
Outro
554 000 €
(3 551 € / m²)
Oferta
3
1
156 m²
Paseo del Peru, Marbella

quarto3
plano156 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Zažijte dokonalou kombinaci komfortu a pohodlí v tomto prostorném apartmánu se 2 ložnicemi, který má ideální polohu jen kousek od pláže a místních obc...

Sem mobília
Idade da oferta: 140dias
Atualizado: 29dias

Localidades

Paseo del Peru, Marbella

serviços cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA