SUPA24
Outro
Outro
Outro
770 000 €
(6 417 € / m²)
Oferta
4
1
120 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

quarto4
plano120 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Výborná poloha! Jedná se o kvalitní byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami v uzavřené komunitě v Estepona Costa del Sol Španělsko.

Sem mobília
Idade da oferta: 7dias
Atualizado: 7dias

Localidades

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

serviços cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA