SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
915 000 €
(5 865 € / m²)
Oferta
Atípico
2+
156 m²
Avinguda Diagonal, Barcelona

quartoatypical
plano156 m²
banheiros2+
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Grandiora presenta aquesta elegant propietat situada a una de les ubicacions més cobejades de Barcelona, ​​en plena Avinguda Diagonal amb Roger de Llú...

Outro
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Avinguda Diagonal, Barcelona
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Grandiora Real Estate