SUPA24
Outro
Outro
Outro
127 000 €
(2 117 € / m²)
Oferta
3
1
60 m²
Almería

quarto3
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Váš klíč k zastavení pronájmu: Design, světlo a ziskovost v Almerii:
Představujeme vám příležitost určenou speciálně pro ty, kteří hledají své první ...

Parâmetros

Gerado por IA

Luz naturalCozinha separadaEspaço aberto de convivência

Sem mobília
Idade da oferta: 121dias
Atualizado: 16dias

Localidades

Almería

serviços cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA