SUPA24
Outro
Outro
Outro
53 490 €
(1 114 € / m²)
Oferta
3
1
48 m²
Dolná Súča

quarto3
plano48 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estado
porãoSim
terraçoNão

Descrição

To mieszkanie oferuje wiele możliwości dzięki dodatkowej powierzchni do zagospodarowania. Sama powierzchnia mieszkania wynosi około 48 m², a dodatkowe...

Outro
Idade da oferta: 459dias
Atualizado: 459dias

Localidades

Dolná Súča
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Wiktoria Grzegorzek