SUPA24
Outro
Outro
Outro
576 506 €
(8 236 € / m²)
Oferta
2
1
70 m²
Dubá
Cobertura

quarto2
plano70 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Slevy 10% z kupní ceny na vybrané projekty! Teď je Vaše šance koupit byt v Dubaji ve slevě.

Jako jediní specialisti na Dubajský trh Vám ve spolupráci...

Outro
Idade da oferta: 119dias
Atualizado: 51dias

Localidades

Dubá
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Realitomat s.r.o.

Jakub Bakeš