SUPA24
Outro
Outro
Outro
176 058 €
(6 771 € / m²)
Oferta
1
1
26 m²
دبي

quarto1
plano26 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nádherný komplex "Beach Oasis 2" se nachází v dubajské čtvrti Studio City, odkud je snadný přístup k nákupním centrům, restauracím a dalším zařízením,...

Outro
Idade da oferta: 104dias
Atualizado: 104dias

Localidades

دبي
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Aneta Zelinková - Lenys reality s.r.o.